Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


 

КАБА ГАРИП

 

 

 

 


Член на ДПА. Роден 1964 година во Велешта, Струга. Албанец. Професор. Живее во Велешта, Струга

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.