Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


 

СЕЛМАНИ АЈШЕ

 


  
 


     
 
   
Член на ДУИ. Родена 1973 во Тетово. Албанка. Професор. Учи англиски јазик. Живее во Тетово.

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.