Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


ТАЧИ МЕНДУХ

 

 

 

 

 

 

Член на ДПА. Роден 1965 година во Тетово. Албанец. Доктор. Се служи со англискиот јазик. Живее во Тетово.
     

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.