Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


 

 

СТОИЛКОВИЌ ИВАН 

 

 

 

Член на Демократската партија на Србите во Македонија. Роден 1962 година во Kуманово. Србин. Дипломиран правник. Учи англиски јазик. Живее во Куманово.

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.