Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


Пратеничка група на Собранието на Република Македонија за соработка со Парламентот на Големото Војводство Луксембург

 ПретседателЗОРАН ПЕТРЕСКИ

           ЧленовиДАРКА ПЕТРУШЕВСКА
                              АВДИЈА ПЕПИЌ
                              СТОЈЧЕ КРСТЕВСКИ
                              МИЛЕ АНДОНОВ
                              МАРИНЕЛА ТУШЕВА
                              ФЕМИ ЈОНУЗИ

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.