Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


 

ГЕОРГИЕВСКИ ЉУБЧО

 

 
  
 


     
 
   
Член на ВМРО-НП. Роден 1966 година во Штип. Македонец. Професор по книжевност. Добро го познава англискиот јазик. Живее во Скопје.

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.